;
— Monika Staniec Interior Design

Projekty apartamentów

Kupno nowego lokum to jeden z pierwszych poważnych kroków w życiu każdego z nas. To potwierdzenie, że zaczynamy inwestować, że mamy cudowne plany dalszego rozwoju osobistego. Wymarzone kilkadziesiąt metrów kwadratowych zasługuje na to, żeby odpowiednio je zaaranżować, przygotować nowy kąt tak, jak go sobie wyobrażamy.
Mniejsze przestrzenie wymagają oka specjalisty, który podpowie, jak rozsądnie zagospodarować miejsce, jak dobrać materiały, wskaże krok po kroku, co jest najważniejsze i swoją wiedzą podzieli się przedstawiając kompletny projekt wnętrza. To nakład finansowy, który w rezultacie okazuje się oszczędnością.

Projekty domów

Budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. To potwierdzenie tego, że nasze życie nabiera tempa, rozwija się i sprawia, że jesteśmy gotowi na nadchodzące zmiany. To nowa, większa przestrzeń dla naszych rodzin. Jest to również ogromna inwestycja, przy której warto zatrudnić doświadczonego architekta wnętrz.
Zatrudniając mnie do aranżacji domu, masz pewność, że zaproponuję odpowiednie, indywidualne rozwiązania architektury wnętrz, dostosuję potrzeby Twojej rodziny do nowego miejsca. Zadbam o wnętrze Twojego domu jako jedność.